vucut-estetigi-cerrahim-com

Vaser Liposuction ameliyatı hakkında merak ettikleriniz ya da sorularınız mı var?

VASER LİPOSUCTİON

Bölgesel yağlar bazı zamanlar sporla dahi gitmez. Bu tür durumlar için vaser liposuction en önemli seçenek olarak ön plana çıkmaktadır. Klasik liposuction yöntemini adeta tarihe gömen ve üstelik daha hızlı bir biçimde iyileşme süreci fırsatı veren bu liposuction yöntemi sayesinde, bölgesel yağlardan tamamen kurtulma şansı elde edilebilmektedir.

Düzenli bir biçimde spor yapan ve diyetine özen gösteren birçok insan genel olarak bölgesel yağlardan kurtulamaz. Aslına bakılırsa klasik Liposuction yöntemine benzeyen ama fark olarak ultrason teknolojisini kullanan bu vaser liposuction kapsamında, bütün bölgesel yağlardan kurtulma imkanı yakalanabilir. Yalnızca yağ hücrelerine ses dalgası yöntemi ile doğrudan etki ederek onları parçalayan ve buharlaştıran vaser liposuction sayesinde fit bir vücuda kavuşma şansı elde edilebilir. Bu da tek seferde tüm bölgesel yağlardan kurtulma durumunu ortaya çıkarıyor. Özellikle vaser liposuction kapsamında ayrı olarak kas yapma imkanı da sağlanmaktadır. Bu yönteme Hi-Def Vaser Liposuction yöntemi denir ve genellikle erkek hastalar tarafından tercih edilir.

Tıkla! Fiyat Al

Vaser Liposuction Yöntemi İyileşme Süreci

Diğer yandan vaser Liposuction yönteminden sonra kişi herhangi bir ağrı veya acı hissetmemektedir. Aynı zamanda uygulama yapılan bölge kapsamında fazla bir morluklar oluşmaz. Çok kısa bir süre içerisinde hasta yeniden ayağa kalkar ve günlük işlerini gerçekleştirmeye devam eder. Ultrason teknolojisi ile hücreler sıvılaştırıldığından dolayı şişlik ya da morluk çok azdır.

Doktor gözetimi kapsamında ortalama 1 ay kadar süre sonra kişi hafif hafif spor yapmaya başlayabilir. Ancak vaser liposuction yöntemi gerçekleştirmeden önce hasta mutlaka fiziksel ve ruhsal olarak da bu operasyona hazır hale gelmelidir. Bunu sağlamak için ise doktor ile birebir olarak oturup konuşmalı ve gerekli planlamalar yapılmalıdır. Operasyondan bir süre önce alkol ya da sigara ve birtakım ilaçlar bırakılmalı ya da azaltılmalıdır. Bu sayede bölgesel yağlardan kurtulma ihtimali daha yüksek bir seviyeye çıkar.

Vaser Liposuction Yöntemi Sonrası

Gerçekleştirilen vaser liposuction yöntemi sonrası hastaya verilen korsenin yaklaşık olarak 3 hafta kadar kullanması istenir. Hafif de olsa oluşan morluk ya da şişlikler bu şekilde çok daha kısa bir zaman içerisinde ortadan tamamen kaybolur. Bir hafta geçtikten sonra ise ödemler yavaş yavaş azalmaya başladıktan sonra bölgesel yağların yok olduğu açık bir şekilde görülür ve 10. günün sonunda net olarak her şey ortaya çıkar. Özellikle en çok merak edilen konulardan biri de vaser lipoliz yönteminin hangi dönemlerde yapılması gerektiğidir. Ancak bu yöntem her mevsim rahatlıkla gerçekleştirilebilir.

Çok sıcak ya da çok soğuk havalar ultrason teknolojisi kapsamında hücrelerin tamamen sıvılaştırılması adına herhangi bir olumsuz etki yaratmaz. Özellikle operasyondan yaklaşık 1 ay sonra denize ya da havuza rahatlıkla girilebilir. Burada önemli olan tek şey çok sıcak güneşten yaraların tam olarak geçene kadar korunmasıdır. Ardından ise rahatlıkla artık spor yapılabilir kas geliştirme işlemleri gerçekleştirilir ve görsel olarak fit bir vücuda kavuşulabilir.

Vaser Liposuction ameliyatı hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz

Adınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
E-Posta
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Soyadınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Telefon( Lütfen ülke kodunuzu belirtin!)
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Hangi konu hakkında bilgi almak istemiştiniz?
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!

3 Comments :

 1. Aydın Haziran 11, 2020 at 11:57 pm

  Yağ enjeksiyonu ile göğüs büyütme fiyatı nedir?

  Reply
 2. Müberra Haziran 17, 2020 at 10:59 am

  Yurtdışında yaşıyorum konaklama ve transfer sağlıyor musunuz?

  Reply
 3. Feride Kasım 12, 2020 at 4:48 am

  Fiyat alabilir miyim?

  Reply

Bir cevap yazın :

* Your email address will not be published.