genital-estetik-vajinoplasti-labioplasti

Genital bölge estetiği hakkında merak ettikleriniz ya da sorularınız mı var?

GENİTAL ESTETİK AMELİYATLAR

Genital Estetik Nedir?

Genital estetik, genellikle kadınlarda yer alan cinsel bölgenin şeklinin bozulmasından dolayı tercih edilen bir operasyon çeşididir. Vajinal görüntünün beğenilmemesi durumunda bu tür yöntemlere başvurulmaktadır. Çoğunlukla dış görünüm için yapılmakta olan estetik operasyonlar yakın tarihlerden bu yana vajina gibi bölgeler için de yapılmaya başlanmıştır. Bu sayede estetik operasyonların kullanım alanları yaygınlaşmıştır.

Cinsel organını estetik bulmayan kişiler bu tür operasyonlardan faydalanarak, istedikleri görüntüye kavuşabilmektedirler. Vajina görünümünden rahatsız olan kişiler vajinoplasti (Vajen Daraltma), labioplasti (Labium Küçültme) gibi çeşitli genital estetik operasyonlarını tercih edebilmektedirler. Bu sayede beklenti büyük ölçüde karşılanmış olur.

Tıkla! Fiyat Al

Neden Uygulanır?

Birçok kişi genellikle vajinanın genişliğinden şikayetçidir. Vajinanın büyük olması, estetik görüntüyü ortadan kaldırdığı için çoğu kadın genital estetik operasyonuna başvurarak, kaygılarından büyük ölçüde arınmaktadır. Sadece vajinanın genişliğinden dolayı değil, iç dudakların dışarıya çıkmasından dolayı da operasyon tercih edilebilmektedir.

İç dudaklar, normalde vajinayı içten korumaktadırlar. Fakat kişinin yapısına bağlı olmakla beraber, cinsel ilişkilerden sonra kendisini dışarıya çıkarmaktadırlar. Bu durum, vajinanın estetik görünümden yoksun olmasına sebep olmaktadır. Dolayısıyla da kişi tarafından iç dudakların ortadan kaldırılması istenmektedir. Uzun bir süredir ülke genelinde tercih edilen genital estetik operasyonunda da bu tür problemler ortadan kaldırılabilmektedir.

Operasyon boyunca lokal veya genel anestezi uygulandığı için kişi herhangi bir şekilde ağrı ve acı hissetmemektedir. Herhangi şekilde risk olmadığı için de her yaştan kişi hizmetten faydalanabilmektedir. İşlem tamamlandıktan sonra da cinsel ilişkiye girilmediği takdirde operasyondan en iyi şekilde sonuç alınabilmektedir.

Nasıl Yapılır?

Genital estetik operasyonu ortalama 30 dakika sürmektedir. Çoğunlukla adet döneminin bitmesinden sonra yapılan ameliyat, bu dönemde daha iyi sonuçlar vermektedir. Lokal anestezi ile operasyon gerçekleştirilebileceği gibi, genel anestezi de bazı durumlarda tercih edilebilmektedir. Operasyonun sonrasında kişi yaklaşık olarak 1 hafta boyunca dinlenme sürecine girmektedir. Dinlenme süreci tamamlandıktan sonra tamamen normal aktiviteler yapılmaya başlanmaktadır. Fakat genital estetik operasyonundan sonra cinsel ilişkiye girebilmek için ortalama 1 ay beklemek gerekmektedir. Bu süreç içerisinde kişi kendisine fazlasıyla dikkat etmelidir.

Ameliyat tamamlandıktan sonra duş almakta, oturmakta, kalkmakta herhangi bir problem olmamaktadır. Gençleştirme ameliyatı süreci boyunca isteyen kişiler vajina daraltma operasyonlarından da faydalanabilmektedirler. Her ikisi de aynı anda yapıldığı için genital estetik operasyonu daha kapsamlı bir hal almaktadır.

Genital Estetik Kimler İçin Uygundur?

Genital estetik operasyonu, genellikle vajinanın görüntüsünden şikayetçi olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Ergenlik dönemini tamamlamış olan her türlü kadına operasyon rahatlıkla uygulanabilmektedir. Bu nedenle oldukça geniş bir kitle genital estetik yaptırabilmektedir. Estetik görüntünün ortaya çıkarılmasından farklı olarak kızlık zarı eğer vajinanın gereğinden fazla içinde ise, operasyon yardımı ile kızlık zarı daha kolay ulaşılabilir bir hal almaktadır. Yapılan işlemlerin hiç biri doğuma, hamile kalmaya engel olmamaktadır. Bu nedenle rahatlıkla tercih edilebilmektedir.

Genital bölge estetiği hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz

Adınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
E-Posta
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Soyadınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Telefon( Lütfen ülke kodunuzu belirtin!)
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Hangi konu hakkında bilgi almak istemiştiniz?
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!

1 Comment :

  1. Nesrin Ocak 10, 2021 at 1:06 am

    Fiyat alabilir miyim?

    Reply

Bir cevap yazın :

* Your email address will not be published.