Burun estetiği operasyonları hakkında merak ettikleriniz ya da sorularınız mı var?

Burun Estetiği Ameliyatı

BURUN ESTETİĞİ

Farklı sebeplerden ötürü burun estetiği günümüzde artık teknolojinin de desteği ile birlikte insanların arzu ettikleri o rahatlığı sağlamaktadır. Görsel bir estetik altında, burun delikleri problemi ile birlikte eğri burun ya da bunun gibi farklı durumları yanı sıra, öz güvenin de yükseleceği doğal bir burun görünümü rinoplasti ile elde edilebilmektedir.

Ayrıca doğuştan gelen ya da daha sonra kazalar ile ortaya çıkan problemler nedeniyle, nefes alma zorluğu çeken kişiler adına da burun estetiği günümüzde büyük bir önem taşır. Tabii bu konuda mutlaka operasyon öncesi ve sonrası yapılması gereken birtakım durumları dikkat etmek gerekmektedir. Farklı teknik yöntemler kapsamında ve son teknoloji cihazlar ve aletleri ile gerçekleştirilen rinoplasti sayesinde değişik sebeplerden ötürü tamamen doğal bir durum görünümün elde etmek oldukça kolaydır. Ancak öncesi ve sonrası adına mutlaka uygulaması bazı tedbirler göz önünde bulundurulmalıdır.

Tıkla! Fiyat Al

Burun Estetiği Fiyatları

Burun estetiği fiyatları araştırması oldukça zaman alan ve tabii ki oldukça önemli bir konudur. En uygun fiyatlı burun estetiğini ararken aynı zamanda doğru doktor ve doğru tekniği seçmek de en az fiyat kadar önemlidir. Uygun fiyata burun estetiği yaptırmayı düşünürken hayal kırıklığına uğramamanız için fiyat ile birlikte örnek operasyonlara da göz atmanız önerilir.

Burun estetiği fiyatları kullanılan teknik, operasyonun yapıldığı hastane varsa bu operasyon ile birlikte aldığınız diğer hizmetler ile birlikte değerlendirilir ve belirlenir. Ancak ortalama olarak geniş bir fiyat skalası ile karşılaşmanız kaçınılmazdır. 8.000 TL ile 25.000 TL aralığında fiyatlar ile karşılaşabilirsiniz. Ayrıca daha önce burun estetiği ameliyatı olan ya da burun yapısı ile ilgili herhangi bir ameliyat geçirmiş olan kişilerde de fiyatlar değişiklik gösterecektir.

Burun estetiği (Rinoplasti) ameliyatı hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz

Adınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
E-Posta
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Soyadınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Telefon( Lütfen ülke kodunuzu belirtin!)
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Hangi konu hakkında bilgi almak istemiştiniz?
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!

Burun Estetiği Öncesi Yapılması Gerekenler

Özellikle burun estetiği öncesi doktor ile birebir olarak hastanın yapacağı konuşmalar kritik ve büyük bir önem taşımaktadır. Bunun temel nedeni ise kişinin mutlaka istediği form altında burun görünümünün elde edilmesidir. İyi bir diyalog bu konuda daha sonra hastanın istemediği bir durum söz konusu olduğu zaman revizyon burun estetiği problemini ortadan kaldırır.

Diğer yandan rinoplasti öncesi mutlaka kan sulandırıcı aspirin ve bunun gibi farklı ilaçlar alınmamalıdır. Sigara ile birlikte alkol ve benzeri içecekler mutlaka 7 gün önceden bırakılmalıdır. Ayrıca hasta ile doktor arasında yapılacak olan görüşmeler kapsamında, hastanın bu ameliyata hazır olup olmadığı konusunda bir rapor çıkarılmalıdır. Diğer yandan kan tahlilleri ile birlikte diğer klinik testler de detaylı bir şekilde yapılmalıdır.

Burun Estetiği Nedir? Nasıl Yapılır?
Günümüz estetik operasyonları arasında sıkça tercih edilen burun estetiği,
literatürde rinoplasti olarak bilinir. Doğumdan beri var olan ya da daha sonra
yaşanabilecek travmalarla birlikte oluşan şekil bozukluklarının kalıcı çözümü
için uygulanan burun estetiğinin asıl amacı, burun bölgesine görsel açıdan
güzel bir görünüm kazandırmaktadır. Ayrıca bireylerin solunum rahatsızlıkları
nedeniyle rinoplastiye başvurarak güzel sonuçlar aldığı bilinmektedir.

Burun Estetiği Sonrası Uygulanması Gerekenler

Gerçekleştirilen burun estetiği ameliyatı sonrası 6 saat geçtikten sonra sıvı gıdalar alınmaya başlanabilir. Eğer bu durumda herhangi bir mide bulantısı ya da kusma gibi durumlar söz konusu olmaz ise normal gıdalar da alınabilir. Mutlaka burun içinin solüsyonlarla yıkanması ve aynı zamanda krem kullanımı daha kolay bir nefes alma imkanı verir.

Yer çekiminin de etkisiyle ödemin oluşmaması adına mutlaka burun ameliyatı sonrası aşağı doğru eğilmemelidir. Bir iki gün içerisinde meydana gelecek morluklar ve şişlikler adına da soğuk su uygulaması yapılırken burun mutlaka bu dönem içerisinde güneşin güçlü etkisinden korunmalıdır. Yüz bölgesinde şiddetli bir su gelmeyecek şekilde rinoplasti  ameliyatı sonrası hemen duş alma imkanı elde edilebilir.

Mutlaka doktorun verdiği belirli süreler kapsamında düzenli olarak kontrollerin yapılmasına özen gösterilmelidir. Kemik kayması ya da kıkırdak bölümünde birtakım sorunların oluşmaması adına ise ilk 1 ya da 1,5 ay süresince gözlük takılmaması önerilir. Burada unutulmaması gereken diğer bir durum ise eğer hasta arzu ettiği o görseli ve rahatlığı yakalayamamış ise revizyon burun estetiği yapılması mutlaka bir yıl sonra gerçekleştirilmelidir.

Kimler Burun Estetiği Yaptırabilir?
Genetik durumlardan kaynaklanan görüntü bozuklukları başta olmak üzere
travma veya kaza nedeniyle burun bölgesinin estetik görünümü bozulan
bireyler rahatlıkla burun ameliyatı yaptırabilir. Son zamanlarda teknolojinin
gelişimi sayesinde kısa sürede kalıcı sonuçlara burun estetiğiyle ulaşılabilir.

ameliyat öncesi, burun estetiği ameliyatı, kemiği kıkırdak, kapalı rinoplasti, burun sırtına, revizyon burun estetiği ameliyatı, revizyon ameliyatın, rinoplasti ameliyatlarına, sonrasında burnun, ameliyat sonrası, nefes almayı, ameliyat sonrasında, burun ucuna, ameliyat sırasında, tercih edilmektedir, burun şeklini, ilk ameliyatta, şekil bozukluklarının, burun deliklerinin, burun estetiği operasyonlarının


19 Comments :

 1. Gülümser Aralık 12, 2019 at 7:55 pm

  3 yıl önce burnumdan ameliyat oldum. Doktor burnumu mahvetti. instagramdaki işlerinizi gördüm çok beğendim. fiyatlarınız ne kadar

  Reply
  1. admin Aralık 12, 2019 at 9:13 pm

   Gülümser hanım operasyon fiyatları ve detaylar için lütfen web sayfamızda bulunan iletişim formları ya da whatsapp butonları aracılığıyla asistanlarımızı ulaşın.

   Reply
 2. Aynur Aralık 12, 2019 at 10:00 pm

  Annem için burun ameliyatının fiyatını öğrenebiliryim?

  Reply
  1. admin Aralık 15, 2019 at 11:03 am

   Merhaba Aynur hanım. Burun ameliyatı fiyatları ve operasyon detayları için sizinle detaylı bir görüşme gerçekleştirmemiz sağlıklı olacaktır. Lütfen web sayfamızdaki iletişim kanallarından bize ulaşın.

   Reply
 3. Feride Aralık 13, 2019 at 9:42 pm

  Lokal anestezi ile burun estetiği mümkün mü?

  Reply
 4. Handan Aralık 15, 2019 at 6:04 pm

  burun estetiği hakkında bilgi almak istiyorum.

  Reply
  1. admin Aralık 18, 2019 at 10:28 am

   Handan hanım merhabalar. Operasyon hakkında detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   Reply
 5. Gamze Aralık 16, 2019 at 10:46 pm

  Fiyat alabilir miyim?

  Reply
 6. Reni Ocak 27, 2020 at 8:36 pm

  Burun ameliyatı fiyatı nedir?

  Reply
  1. admin Nisan 12, 2020 at 2:54 pm

   Merhabalar. Operasyon fiyatları ve sorularınız için iletişim numaralarımızdan asistanlarımıza ulaşabilirsiniz.

   Reply
 7. Yaprak Şubat 24, 2020 at 10:56 am

  estetik ameliyat fiyatlarınız nedir

  Reply
 8. Mete Haziran 19, 2020 at 10:41 pm

  Kaş kaldırma yapıyor musunuz?

  Reply
 9. Duygu Ağustos 13, 2020 at 10:19 pm

  Yağ enjeksiyonu ile göğüs büyütme fiyatı nedir?

  Reply
 10. Fatma Ağustos 13, 2020 at 10:24 pm

  fiyat?

  Reply
 11. Nesrin Eylül 9, 2020 at 9:05 am

  Liposuction ameliyatı sonrası kaç ayda işime dönebilirim?

  Reply
 12. Seda H. Eylül 18, 2020 at 3:39 pm

  merhaba,ben yurtdisinda kaliyorum ve burun estetigi yaptirmak istiyorum,fakat yüzüme yakisirmi diye bilmiyorum. yardımcı olur musunuz?

  Reply
 13. Durmuş Eylül 20, 2020 at 4:44 pm

  Karın germe ne kadar?

  Reply
 14. Ayşe Hacı Ekim 8, 2020 at 1:25 am

  2 ameliyatta indirim kampanyası hakkında bilgi alabilir miyim?

  Reply
 15. Ayşe Hacı Aralık 7, 2020 at 6:18 am

  meme küçültme ameliyatının fiyatı nedir

  Reply

Bir cevap yazın :

* Your email address will not be published.