yag-enjeksiyonu-penis-kalinlastirma

Penis kalınlaştırma hakkında merak ettikleriniz ya da sorularınız mı var?

PENİS KALINLAŞTIRMA (YAĞ ENJEKSİYONU)

Penis Kalınlaştırma Nedir?

Penis Kalınlaştırma Nedir?

Estetik operasyonlar kadınlarda olduğu kadar erkeklerde de uygulanabilmektedir. Vücudun farklı kısımlarında kullanılabilen yağ enjeksiyonu, erkeklerde penis için de kullanılabilmektedir. Penis yağ enjeksiyonu ile istenilen görüntüye kavuşturulabilmektedir. Penislerinin inceliğinden şikayet eden kişiler çeşitli yöntemleri denemesine rağmen sonuç alamadıysa, penis kalınlaştırma operasyonunu tercih ederek kısa süreler içerisinde istediği görüntüye kavuşabilmektedir. Bu sayede penis yağ enjeksiyonu ile kalınlaşmakta ve ameliyata giren kişileri her anlamda tatmin etmektedir.

Kimlere Uygulanır?

Penis kalınlaştırma operasyonu her yaştan kişiye uygulanmaktadır. Fakat bu operasyona girebilmek öncelikle ergenlik dönemini atlatmış olmak gerekmektedir. Bu dönemde vücudun tamamında sürekli olarak değişiklikler meydana geldiği için, penis değişimini tamamlamalıdır. Bu sayede penis kalınlaştırma operasyonu gerçekleştirilebilmektedir.

Operasyonun uygulanmasında bir takım problem yaşanan kişiler de yüksek yaşlı gruptur. Yaşı ilerlemiş olan kişilerin derideki gerginlik oranı gün geçtikçe azaldığı için bu tür estetik operasyonlar tam anlamıyla tatmin etmemektedir. Bu nedenle de penis kalınlaştırma operasyonuna girecek olan kişiler ek olarak diğer estetik operasyonlara da ihtiyaç duyabilmektedir. Bu sayede operasyondan istenilen şekilde verim alınabilmektedir.

Nasıl Yapılır?

Penis yağ enjeksiyonu ile kısa süreler içerisinde kalın bir görüntüye kavuşturulabilmektedir. Bu sebeple de çeşitli yağlar ile penisin çevresinin doldurulması gerekmektedir. Bu yüzden çok sayıda kontrolden geçmiş olan yağlar, enjektörlerin içerisine transfer edilmektedir. Daha sonraki aşamada da penis yağ enjeksiyonu ile eskisine nazaran daha dolgun bir hâl almaktadır. Belirli noktalardan enjekte edilen yağ, penisin kalınlaşmasını ve daha dolgun olmasını sağlamaktadır.

Operasyon süreci boyunca çoğunlukla lokal anestezi uygulanmaktadır. Fakat kişinin isteği doğrultusunda genel anestezinin de uygulanması mümkündür. Bu sayede penis yağ enjeksiyonu ile dolgunlaştırılırken kişi herhangi bir şekilde ağrı, sızı hissetmemektedir. Dolayısıyla kişi uyandığında tamamen eskiye nazaran kalın ve dolgun bir penis ile karşılaşmaktadır. Bu da hastaların verilen penis kalınlaştırma hizmetinden fazlasıyla memnun kalmasını sağlamaktadır.

İşlemin tamamlanmasına doğru penis çevresinde bir takım ağrılar hissedilebilmektedir. Bu ağrılar, kullanılan yağların bölgeye yayılması anlamına gelmektedir. Bu yağlar, birçok kez kontrollerden ve denetlemelerden geçtiği için sağlığa herhangi bir şekilde olumsuz etki etmemektedir. Yağ enjeksiyonu ile penis kalınlaştırma işlemi tamamlanabileceği gibi, vücudun farklı noktalarında da kullanım gerçekleştirilebilmektedir. Yüzde veya bacaklarda meydana gelen problemler, yağ enjeksiyonu ile kısa süreler içerisinde çözüme kavuşturulabilmektedir. Bu da doğal olarak yağ enjeksiyonu adı verilen yöntemin kullanım oranlarını arttırmaktadır.

İyileşme Süreci

Yağ enjeksiyonu penise uygulandıktan sonra kişi ilk 4-5 gün ağrı hissetmektedir. Hissedilen ağrı zaman zaman artıp, azalmaktadır. 4-5 günün sonunda meydana gelen ağrılar kendiliğinden yavaş yavaş kaybolacaklardır. Bu süre boyunca kişinin herhangi bir şekilde cinsel ilişkiye girmemesi gerekmektedir. Yaklaşık olarak 1.5-2 hafta sonra doktor kontrolüne gidilmelidir. Eğer doktor tarafından uygun görülürse 2 hafta sonucunda cinsel ilişkiye girilebilmekte ve kişi normal yaşantısına geri dönebilmektedir.

Penis kalınlaştırma hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz

Adınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
E-Posta
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Soyadınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Telefon( Lütfen ülke kodunuzu belirtin!)
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Hangi konu hakkında bilgi almak istemiştiniz?
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!