KIZLIK ZARI DİKİMİ (HYMENOPLASTİ)

Kızlık Zarı Dikimi Nasıl Yapılır?

Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi ile yapılmaktadır. Flep, vajinanın arka duvarından kaldırılmakta olan dokuya verilen isimdir. İşlem bu şekilde gerçekleştiği için de operasyonun adı Flep olarak anılmaktadır. Vajinanın iç kısmında yer alan ve Flep adı verilen doku, kaldırılarak yeni kızlık zarının yapılandırılması sağlanmaktadır. Bölge genelinin tekrardan kan biriktirmesi de mevcut damarlar sayesinde olmaktadır. Yapılan kaldırma işlemi sonrasında kızlık zarı dikimi operasyonu büyük ölçüde bitmiş olur. Oluşturulan zar, vajinanın duvarını tamamen sarmaktadır. Dolayısıyla görüntü ve işlev olarak vajina tamamen bakire kadınlardaki vajinanın halini almaktadır.

Kızlık zarı dikimi tamamlandıktan sonra kişi cinsel ilişkiye girdiğinde direkt olarak kanama meydana gelmektedir. Evlilik süreci boyunca problem yaşanmaması için tercih edilen yöntem, çoğunlukla olumlu sonuç vermekte ve kişilerin herhangi bir şekilde sorun yaşamaması sağlanmaktadır. İlişkiye girme anında penis, vajinayı zorlayacağı için oluşturulan zar direkt olarak yırtılmaktadır. Vajina duvarında bulunan damarlar da zorlama sonrasında yırtılacağı için kanama meydana gelecektir. Bu kanamanın rengi ve miktarı tamamen bakire kişilerde meydana geldiği gibidir. Bu nedenle orijinali ile herhangi bir şekilde ayırt edilememektedir. Bu da kızlık zarı dikimi operasyonundaki beklentiyi karşılamaktadır.

Kızlık zarı dikiminde kalıcı yöntem daha fazla tercih edildiği gibi kimi zaman geçici yöntem de tercih edilebilmektedir. Kalıcı kızlık zarı dikimi ile oluşturulan zar uzun yıllar boyunca sağlam bir şekilde durabilmektedir. Fakat geçici kızlık zarı dikiminde süreç yalnızca birkaç hafta ile sınırlıdır. Bu nedenle kızlık zarı dikimi operasyonu bittikten birkaç hafta sonra kişi ilişkiye girmeli ve tekrardan kanamanın gelmesini sağlamalıdır. Aksi takdirde zar tekrardan kanama işlevini kaybedecektir. Bu tür bir engelin var olmasından dolayı da genellikle kızlık zarı dikimi yaptıracak kişiler kalıcı olan yöntemi tercih etmektedirler.

Tıkla! Fiyat Al

Kızlık Zarı Dikimi Nedir?

Kızlık zarı dikimi, sadece bakire olmayan kişilerde gerçekleştirilen bir operasyondur. Vajinanın ilişkiye tekrar girildiğinde bakire gibi kanama gerçekleştirebilmesi için tercih edilen kızlık zarı dikimi, çeşitli yöntemler ile yapılabildiği gibi, farklı türlerde de yapılabilmektedir. Geçici ve kalıcı kızlık zarı dikimi seçimi tamamen operasyona girecek kişiye bırakılmaktadır.

Kızlık Zarı Dikimi Neden Yapılır?

Kızlık zarı dikimi, doğu kültürüne sahip bir topluluk olunduğu için ülkemizde sıklıkla talep görmektedir. Kızlık zarı bozulan kişiler, çoğunlukla evlenmeden önce tekrardan zarın dikilebilmesi için farklı seçenekler aramaktadırlar. Yapılan işlemler sonucunda kızlık zarı dikimi gerçekleşir ve kişi ilk ilişki anında tekrar kanama yaşamaktadır. Bu sayede kişinin beklentisi büyük ölçüde karşılanmakta ve bekaretin o an bozulduğu anlaşılmaktadır.

 Kızlık zarı dikiminin farklı çeşitleri bulunmaktadır. Geçici kızlık zarı dikimine ek olarak, kalıcı kızlık zarı dikimi de tercihler arasında yer almaktadır. Fakat genellikle kalıcı kızlık zarı dikimi tercih edilmektedir. Daha uzun süreli ve daha güvenilir olduğu için operasyona girecek olan kişilerin talepleri bu yönde olmaktadır.

Kızlık zarı dikimi (Hymenoplasti) hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz

Adınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
E-Posta
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Soyadınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Telefon( Lütfen ülke kodunuzu belirtin!)
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Hangi konu hakkında bilgi almak istemiştiniz?
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!

1 Comment :

  1. Özgür Aralık 21, 2019 at 8:42 pm

    Göğüslerim aşırı derecede büyük. Almanyada yaşıyorum meme küçültme ameliyatı olmak istiyorum.

    Reply

Bir cevap yazın :

* Your email address will not be published.