kas-ekimi-kas-kalinlastirma

Kaş ekimi hakkında merak ettikleriniz ya da sorularınız mı var?

KAŞ EKİMİ

Özellikle yüz güzelliğine önem veren herkes için kaş ekimi işleminin önemi oldukça büyüktür. Gözlerin vurgulanması açısından buna paralel olarak yüz güzelliğini ön plana çıkarma imkanı veren kaş ekimi sonrası, her ne kadar bu konuda moda farklı şekilleri kapsamında birtakım değişiklikler gösterilse de, ortak olarak güzel bir görünüm ortaya çıkmaktadır.

Özellikle kaş bölgesine çizgi atılması, kaşların ip şeklinde incecik alınması gibi durumlar kıl kökü tahribatına neden olmakta ve ileriki dönemlerde yeniden kılların çıkmasına fırsat vermemektedir.

Bunlara alternatif olarak da kaş dövmesi ya da kaş kalemleri ile dondurma işlemleri yapılmaya çalışılmaktadır. Ancak tam olarak doğal bir görüntü vermeyen kaş dövmesi ile birlikte sürekli olarak kaş kalemi ile uğraşmak zor olduğundan dolayı kaş ekimi işlemi günümüzde büyük bir önem taşımaktadır. Üstelik sadece değişik moda akımları kapsamında değil, aynı zamanda kaş ekimi sonrası mükemmel bir doğallık ortaya çıkarıldığından dolayı, birtakım doğuştan gelen problemler ya da kaza sonucu görsel bozukluklar nedeniyle de bu işlem gerçekleştirilebilmektedir.

Tıkla! Fiyat Al

Kaş Ekimi Sonrası Sonuçlar

Özellikle kaş ekimi kapsamında gerçekleştirilen değişik teknikler ve prosedürler altında bu soruna daha pratik ve doğal çözümler yakalanabilmektedir. Bu bağlamda kaş ekimi işlemi sağlıklı bir donör kapsamında alınan köklerin kaş bölgesine uygulanması anlamına geldiğini söylemek gerekir.

Genel olarak 3 ay kadar sonra kendisini göstermeye başlayan kaşlar, 7 ya da 8 ay içerisinde de tamamen doğal bir görünüm halini almaktadır. Bu süre zarfında 7 ay geçtikten sonra kaşlar için farklı moda akımları eşliğinde çizimler yapılabilir. Özellikle kişisel olarak herkes kendi yüz çehresine uygun olacak ve yakışacak bir kaş çizimi yapması çok daha güzel bir izlenim ortaya çıkarmasını olanak tanımaktadır.

Gelişen teknoloji ile birlikte özel malzemeler kapsamında ve uygun teknik seçimi yapılarak gerçekleştirilen kaş ekimi sonrası hasta günlük hayatına rahatlıkla dönebilir. 3 ay içerisinde doğallığını büyük bir oranda kazanan kaşlar, 8 ayın sonunda ise en yakından bakıldığında dahi doğallığı anlaşılmayacak bir görsel elde etme fırsatı verir.

Kaş Ekimi Avantajı

Yapılan kaş ekimi işleminden sonra tamamen doğal bir görünüm elde edilmesinin yanı sıra, sürekli olarak seyrek bölgelerin kaş kalemi ile de doldurulmaya çalışılması veya da yine kaş kalemi ile çizim yapmak gibi durumlardan kurtulma şansı verilmektedir. Kaş ekimi işleminin ardından eğer bir kez daha gerekli görülürse tekrar bir kıl kökü örneği alınır ve transfer işlemi gerçekleştirilir.

Zaman içerisinde incelen ya da kötü bir görünüm ortaya çıkaran ve farklılaşan kaşlar için değişik dönemlerde bu işlem gerçekleştirilebilir ve kaş ekimi sonrası doğal bir görünüm, o günün modasına uygun bir şekilde elde edilebilir. Üstelik gür bir form yakalamak suretiyle uzun yıllar rahatlıkla kullanım şansı da yanında sağlanabilmektedir.

Kaş ekimi hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz

Adınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
E-Posta
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Soyadınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Telefon( Lütfen ülke kodunuzu belirtin!)
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Hangi konu hakkında bilgi almak istemiştiniz?
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!

No Comments :

Bir cevap yazın :

* Your email address will not be published.