dudak-estetigi-dudak-dolgusu-dudak-kalinlastirma

Dudak estetiği uygulamaları hakkında merak ettikleriniz ya da sorularınız mı var?

DUDAK ESTETİĞİ

Hylaüronik asit bazlı dolgular eşliğinde ince dudaklara hacim verilerek daha güzel bir görünüm yakalama şansı sunan dudak estetiği, günümüz teknolojisi ile birlikte çok daha olumlu neticeler vermekte ve arzu edilen o dolgun dudaklara kavuşma şansı sunmaktadır. Bu estetik dolgu işlemi iki farklı durum karşısında avantaj sağlamaktadır. İlki uzun yıllar dolgun ve hacimli dudak görünümü ile tamamen doğal bir izlenim altında kişinin öz güvenini de arttırma şansını sunarken, diğer yandan incelen dudaklar için eski görünümünü zamanla yeniden kazandırma şansı vermektedir.

Su moleküllerini bağlamak suretiyle özel teknikler kapsamında Hylaüronik asit dudaklara dolgun bir görünüm sağlamaktadır. Üstelik bu özellik sayesinde dudaklar nemli bir hale gelebilir, hacim kazanır ve zaman içerisinde eski doğal dolgun görünümü de yeniden kazanma şansını elde eder. Gerçekleştirilen bu dudak enjeksiyonu en fazla 10 ya da 15 dakika gibi bir süre içerisinde son bulur ve çok basit bir uygulamadır.

Tıkla! Fiyat Al

Dudak Estetiği Öncesi Yapılması Gerekenler

Öncelikle dudak estetiği yapılmadan dudaklar için anestezik bir etkisi bulunan kremler uygulanmaktadır. Dudaklar hassas bir bölge olduklarından dolayı bu bölge için ağrılı bir süreç geçme durumu ortaya çıkabilmektedir. Bu yüzden kremler kullanıldıktan sonra 15 ya da 20 dakika süre ile beklenir. Bu sayede kısa sürede gerçekleşen bu operasyon çok rahat bir biçimde tamamlanır. Ancak bu yapılmadan önce mutlaka sigara ve alkol gibi içecekler bir hafta önceden bırakılmalıdır.

Eğer herhangi bir ağır ilaç kullanılıyor ise bu süre zarfında alınmaması önerilir. Ayrıca doktor ile hasta birebir olarak görüşmek suretiyle nasıl bir dudak istendiği ve nasıl bir şekilde ortaya çıkacağı önceden bildirilmelidir. Bu sayede dudak estetiği sonrası herhangi bir hayal kırıklığı yaşanmadan tam da istenilen o doğal ve dolgun hacimli görünüm ortaya çıkar. Diğer yandan kişinin böyle bir operasyon hazır olup olmadığı da yine doktor ile görüşmek sureti ile bir karara varılması da büyük bir önem arz etmektedir.

Dudak Estetiği Sonrası

Gerçekleştirilen dudak estetiği operasyonu sonrası 4 ya da 6 aya kadar kalıcılık korunmaktadır. Kolay bir operasyon olduğundan dolayı kişi günlük hayatına hemen dönebilir. Ancak estetik sona ermesinin hemen ardından en az 2 saat süreyle herhangi bir şey yenilmemeli ya da içilmemelidir. Aynı gün dudaklara herhangi bir parlatıcı ve ruj sürülmemesi de oldukça önemlidir.

Dudak dolgusu işleminin ardından belirli bölgelerde şişme ve morarıklık ortaya çıkabilir. Ancak en fazla 2 ya da 3 gün içerisinde bu durum tamamen ortadan kalkar. Ardından tamamen doğal ve dolgun, hacimli bir görünüm ortaya çıkar ve 6 aya kadar sürebilecek bir kalıcılık ile güzel bir görünüm kazandırılır. Zaman içerisinde ise dudak doğal görünümüne yeniden kavuşma imkanını da yanında getirir.

Dudak estetiği uygulamaları hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz

Adınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
E-Posta
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Soyadınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Telefon( Lütfen ülke kodunuzu belirtin!)
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Hangi konu hakkında bilgi almak istemiştiniz?
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!

4 Comments :

 1. Nurşen Ocak 22, 2020 at 2:25 pm

  estetik ameliyat fiyatlarınız nedir

  Reply
 2. Serhat Nisan 25, 2020 at 7:07 am

  burun estetiği ne kadar

  Reply
 3. Nurşen Ağustos 12, 2020 at 8:29 am

  Liposuction ameliyatı sonrası kaç ayda işime dönebilirim?

  Reply
 4. Dilan Ocak 14, 2021 at 7:37 am

  estetik ameliyat fiyatlarınız nedir

  Reply

Bir cevap yazın :

* Your email address will not be published.