biyik-ekimi

Bıyık ekimi hakkında merak ettikleriniz ya da sorularınız mı var?

İlgili Operasyonlar

BIYIK EKİMİ

Erkeklerde üst dudak kısmında herhangi bir kıl çıkmaması sebebiyle günümüzde en iyi teknolojiler kapsamında ve en doğru operasyonlar neticesinde bıyık ekimi gerçekleştirilmektedir. Bu operasyon altında yapılacak durum için saç köklerinden örnekler alınır ve buna göre üst dudak bölümüne ekim gerçekleştirilir. Yapılan bıyık ekimi sonrası ise tamamen gerçek ve doğal bir görünüm elde edilir. Bıyık adına gerçekleştirilecek olan operasyon adına ense köklerinden alınan saç örnekleri kullanılmaktadır.

Genel olarak fue yöntemi altında 0,6 milimetrelik punchlar kapsamında ense kısmından saç kökleri detaylı ve titiz bir biçimde alınır ve tek tek üst dudak bölgesine bıyık ekimi gerçekleştirilir. Kolay ve hızlı bir yöntem olarak bıyık ekimi sonrası belli bir süre içerisinde tamamen doğal bir görünüm yakalanabilir. Üstelik ense köklerinde olduğu gibi aynı şekilde saç kılları da bu bölüme ekildiği andan itibaren uzama özelliğine devam eder. Bu da gün içerisinde kişinin bıyık tıraşı olmasına fırsat verir. Özellikle bu yöntem kapsamında mutlaka çok sık bir ekim yapılmamalıdır. Aksi takdirde kıllar birbirini besleyemez ve gelişim göstermezler.

Bıyık Ekimi Sonrası

Gerçekleştirilen bıyık ekimi sonrası yaklaşık olarak 4 ya da 6 ay kadar sonra eğer seyrek kısımlar kalmış ise tekrar ense köklerinden numuneler alınır ve bu bağlamda ekim işlemi gerçekleştirilir. Bu sayede yara ya da yanık izi ile birlikte ameliyat izleri gibi durumlar tamamen örtülebilir. Özellikle bıyık ekiminden sonra köse olan kişilerde tamamen fiziksel anlamda kimlik değişiklikleri ortaya çıkma şansı elde edilebilmektedir. 0.6 ya da 0.7 milimetrelik punchlar eşliğinde detaylı bir şekilde bu işlem gerçekleştirilmeli ve düzenli bir şekilde bakımı ve kontrolü yapılmalıdır.

Birçok farklı noktadan bıyık ekimi adına kıl örnekleri alınabilir ve işlem gerçekleştirilebilir. Bir ya da iki gün içerisinde bazı koyu kırmızı görünümler iğneler sebebiyle ortaya çıksa da yıkama ile birlikte tamamen bunlar ortadan kaldırılır. Hasta bir hafta içerisinde doğal bir görünümü büyük bir oranda yakalarken, 1 ay içerisinde tamamen görsel bir doğallık elde edilebilir.

Bıyık Ekimi İşlemi

Özellikle bıyık ekimi işlemi kapsamında mutlaka iğneler çok ince olmalı ki, buna göre herhangi bir ekim izi hiçbir şekilde kalmamalıdır. Tamamen köse olan kişiler adına ortalama 1000 kadar kök alındığı zaman tamamen gür bir izlenim yakalanabilmektedir. Özellikle bu yöntem ile birlikte berbere girildiği zaman dahi bıyık ekimi sonrası gerçekleştirilmiş bu yöntemi noktasında berberler herhangi bir şekilde doğal olup olmadığını anlayamazlar.

Profesyonel bir şekilde gerçekleştirilen bu işlem sayesinde, köse olan ya da birtakım doğuştan gelen seyrek bölümler ile birlikte bazı kazalar sebebiyle ortaya çıkan durumları örtmek adına, bu işlem profesyonel bir biçimde uygulanmaktadır. Üstelik çok kısa bir süre içerisinde de doğallık tamamen yakalanarak öz güven içerisinde günlük yaşama devam edilebilir.

Bıyık ekimi hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz

Adınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
E-Posta
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Soyadınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Telefon( Lütfen ülke kodunuzu belirtin!)
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Hangi konu hakkında bilgi almak istemiştiniz?
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!

No Comments :

Bir cevap yazın :

* Your email address will not be published.