bacak-estetigi-bacak-ici-germe

Bacak estetiği operasyonları hakkında merak ettikleriniz ya da sorularınız mı var?

BACAK İÇİ GERME (BACAK ESTETİĞİ)

Kilo alıp verme gibi durumlar ile birlikte yaşlanmaya bağlı olarak deri kalınlığı ve esnekliği kapsamında birtakım kayıplar meydana gelebilmektedir. Özellikle yaşlılıkla kolojen liflerin yapısı içerisinde ve aynı zamanda deri tabakasında bozulmalar ve dengesiz dizilimde ortaya çıkabilmektedir. Bunların önüne geçebilmek için ise son teknolojik cihazlar kapsamında ve yöntemler ışığı altında bacak içi germe operasyonları farklı çeşitler ile gerçekleştirilmektedir.

Özellikle fit bir vücuda kavuşmak ve sarkmalardan kurtularak düzgün bir bacak yapısı elde edebilmek adına, iç bacak germe operasyonları günümüzde profesyonel bir biçimde yapılmaktadır. Diğer yandan uyluk gelme olarak da bilinen bacak içi germe müdahaleleri kapsamında çok yoğun talep edilmesinin en önemli nedeni, tamamen bacakların eski haline dönüşmesi ve uzun yıllar kullanım şansını da yanında getirmesidir. Özellikle bu yöntemler altında iç bacak germe işlemleri bir bütün olarak alınmalı ve dengeli bir şekilde düzgünlük yakalamak için kontör şekillendirilmesinde bütünlük sağlanmalıdır. Bu sayede daha düzgün ve fit bir fizik elde edilebilir.

Tıkla! Fiyat Al

Bacak Germe Ameliyatı Öncesi

Yaşlılık ile birlikte sık kilo alıp verme ya da yer çekimine bağlı olarak zaman içerisinde bacakların farklı noktalarında sarkmalar meydana gelebilmektedir. Bu sarkmalar ile ortaya çıkan birikmiş yağ dokusu, kişinin vücut yapısına bağlı olarak değişebilmektedir. Bu sebepten dolayı bazı hastalar içerisinde yağ dokuları belli bir oranda azalırken bazılarında ise çok daha yüksek miktarda olabilmektedir. O yüzden bacak içi germe operasyonları kapsamında her hasta kişisel olarak ele alınmalı ve buna göre değerlendirilmelidir.

Liposuction yöntemi ile gerçekleştirilen ve günümüz teknolojisi sayesinde tamamen sarkıklardan kurtulma şansı da veren bu operasyon adına sarkıklığın derecesi veya doku miktarı önceden hesaplanmalıdır. Aynı zamanda iç bacak germe operasyonu öncesi hasta ile doktor bir araya gelerek görüşmeli ve müdahale sonrası oluşacak yara izlerinden ve ileriki safhalardan bahsetmektedir. Yara izleri genel olarak bacakların iç kısmı ile birlikte kasık bölgelerinde bırakılmaktadır. Yapılacak tekniğe bağlı olarak popo bölümüne doğru yara izleri de gerçekleşebilmekte ve herhangi bir biçimde görülmemektedir.

Bacak Germe Ameliyatı Sonrası

Genel anlamda sarkıklığın pek olmadığı zamanlarda ya sadece yağ dokusunda belli bir birikim gözüktüğü vakit liposuction yöntemi bu konuda ön plana çıkmaktadır. Ancak sarkık ile birlikte yağ dokusunda birikme olur ise o zaman cerrahi bir müdahale gerçekleştirilmektedir. Normal koşullar altında bacak içi germe operasyonları genel anestezi ile gerçekleştirilmektedir. Bu işlem kapsamında sarkıklar ve dokulardaki yağ birikmesi tamamen ortadan kaldırılır. Ameliyatın ardından ise bacak yumuşak bir bez eşliğinde sarılır.

Bir gün yatmak suretiyle birlikte iç bacak germe operasyonun ardından bir gün sonra hasta taburcu edilir. 4 veya 5 gün içerisinde kişi günlük aktivitelerini gerçekleştirmeye başlarken 10 gün sonra ise dikişler tamamen iyileşir. İzler genel olarak bir ay içerisinde tamamen giderken bu zaman çerçevesinde korse kullanmak büyük bir önem taşımaktadır.

Bacak estetiği ameliyatı hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz

Adınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
E-Posta
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Soyadınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Telefon( Lütfen ülke kodunuzu belirtin!)
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Hangi konu hakkında bilgi almak istemiştiniz?
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!

1 Comment :

  1. Hikmet C. Haziran 15, 2020 at 10:50 pm

    3 yıl önce burnumdan ameliyat oldum. Doktor burnumu mahvetti. instagramdaki işlerinizi gördüm çok beğendim. fiyatlarınız ne kadar

    Reply

Bir cevap yazın :

* Your email address will not be published.