Aquafilling-dolgu-islemi

Aquafilling (Dolgu) hakkında merak ettikleriniz ya da sorularınız mı var?

AQUAFILLING (DOLGU)

Hidrofilik bir jel olarak bilinen aquafilling dolgu işlemi kapsamında, %98 yapı itibariyle içeriğinde su bulunmaktadır ve insan dokusu ile tamamen uyum sağlamaktadır. Bu yüzden genel olarak dolgu işlemleri kapsamında büyük bir güven içerisinde yapılmaktadır. Özellikle operasyon gerçekleştirildiği zaman uzun bir süreli kullanım imkanı ile birlikte esneklik sağlaması adına, hidrojen molekülleri aracılığıyla elastin ile kollajen ismi kapsamında bilinen maddelerin negatif yükleri çekilmektedir. Bu da sorunsuz bir şekilde rahatça kullanım imkanı yanında getirir. Üstelik çok uygun aquafilling fiyatları altında bu işlemi gerçekleştirmek de oldukça kolaydır.

Yalnızca lokal anestezi veya sedasyon yöntemi altında yapılan aquafilling dolgu işlemi ince kanüller kapsamında yapıldığından dolayı herhangi bir dikiş atılmaya gerek olmaz ve hasta yatışı gerçekleştirilmez. Özellikle herhangi bir cerrahi müdahale yaptırmak istemeyen herkes adına aquafilling fiyatları kapsamında da büyük bir gönül rahatlığı içerisinde bütçe dahilinde uygulanabilir.

Tıkla! Fiyat Al

Aquafilling Dolgu Uygulaması Öncesi Yapılması Gerekenler

Her ne kadar hiçbir cerrahi müdahaleye gerek kalmadan lokal anestezi veya sedasyon yöntemi kapsamında gerçekleştirilse de yine de aquafilling dolgu operasyona adına mutlaka birtakım önlemler alınmalıdır. Öncelikle eğer alkol ve sigara alınıyor ise mutlaka bu ve benzeri durumlar 1 hafta kadar öncesinde azaltılmalı veya bırakılmalıdır. Ayrıca eğer doktor tavsiyesi olmayan ağır ilaçlar kullanılıyor ise bunlar da bu süre içerisinde kullanılmamalıdır.

Elbette bunların ötesinde uygun aquafilling fiyatları kapsamında yapılan bu işlem adına, mutlaka doktor ile birlikte hasta bir araya gelerek operasyon sonrası meydana gelecek durumlar hakkında bilgiler ortaya konmalı ve hastanın fizyolojik ve psikolojik olarak buna hazır olup olmadığı da teşhis edilmelidir. Bütün bunlar yeterli görüldüğü takdirde aquafilling dolgu operasyonu sayesinde daha dolgun göğüslere sahip olma imkanı elde edilebilir. Özellikle göğüslerinin küçüklüğünden şikayet eden ve bu konuda bir özgüven kaybı yaşayan tüm kadınlar adına hiçbir cerrahi müdahale olmadan bir gün içerisinde bu operasyon gerçekleştirilmektedir.

Tabii birtakım teknolojik cihazlar ve tamamen steril bir merkez ile birlikte bu işi gerçekleştirecek uzman doktorlar kapsamında da aquafilling fiyatları birtakım değişikliğe uğrayabilmektedir.

Aquafilling Dolgu Sonrası

Özellikle deri alt kısmına yerleştirilen jel uzun süreli bir süreklilik sağladığından dolayı aquafilling dolgu operasyonu büyük bir güven içerisinde gerçekleştirilebilir. Ayrıca çevresindeki dokulara herhangi bir yayılma göstermediğinden dolayı, ileriki dönemlerde hiçbir sorun yaratmamaktadır.

Tamamen teknolojik yöntemler altında ve oldukça uygun aquafilling fiyatları dahilinde yapılan bu operasyon sayesinde dolgun göğüsler elde etmek mümkündür. Lokal anestezi ve sedasyon kapsamında gerçekleştiren bu yöntem altında kalıcılık her ne kadar gerçekleştirilmesi de, yine de diğer uygulamalara göre çok daha uzun bir süre kullanım şansı elde edebilmektedir. Ortalama yaklaşık 4 ila 8 yıl arasında kullanım şansını yanında getiren bu operasyon neticesinde herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek kalmamaktadır.

Aquafilling (Dolgu) uygulaması hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz

Adınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
E-Posta
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Soyadınız
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Telefon( Lütfen ülke kodunuzu belirtin!)
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!
Hangi konu hakkında bilgi almak istemiştiniz?
Alan gereklidir!
Alan gereklidir!

2 Comments :

  1. Naz Mayıs 10, 2020 at 11:58 pm

    ameliyatları hangi hastanede yapıyorsunuz

    Reply
  2. Cem Ekim 6, 2020 at 1:28 am

    Annem için bu ameliyatın fiyatını öğrenebiliryim?

    Reply

Bir cevap yazın :

* Your email address will not be published.